Zajęcia Fitness

PONIEDZIAŁEK    
18:00 LOW IMPACT AEROBIC OLGA
19:00 FAT KILLER MATEUSZ     
   
   
   ŚRODA

18:00 LOW IMPACT AEROBIC

OLGA
19:00 FAT KILLER MATEUSZCZWARTEK    
18:00 LOW IMPACT AEROBIC OLGA
   
20:00 MMA DAMIAN
          
   
     
     
     
     
     

 

 PILATES - Elastyczne Ciało 


   

 

 

 

 

 

 

 

Ćwiczenia Pilates wzmacniają kręgosłup, pozwalają wyrzeźbić smukłą sylwetkę bez forsownego wysiłku zyskać świadomość własnego ciała, wskazane również jako forma powrotu do zdrowia po przebytych urazach. Wyzwalają pozytywne emocje, odprężają oraz pomagają w dolegliwościach bólowych.

 

Trener: Marzena Darmochwał

 Wtorek 18:15

 Piątek   17:45

                               

     Zdrowy Kręgosłup


Zajęcia ukierunkowane na: ogólną profilaktykę bólów kręgosłupa, odciążenie kręgosłupa od ucisku osiowego, rozciągnięcie i wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych, wzmocnienie mięśni posturalnych, odżywienie i dotlenienie narządów wewnętrznych, wyciszenie i zregenerowanie układu nerwowego. Praca nad postawą, zanim jeszcze doświadczymy bólu jest skutecznym narzędziem pomagającym zapobiec mu w przyszłości.

 

Trener: Katarzyna Ciechan

Poniedziałek 17:00

Czwartek 17:00

 

 

FAT KILLER


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trening wytrzymałościowo-siłowy oparty na ćwiczeniach nie tylko zróżnicowanych, ale tez intensywnych, co pozwala na osiągnięcie doskonałej kondycji i formy ciała. 

 

Trener: Mateusz Banaszkiewicz

 

 

Full Body                               


Ćwiczenia ogólnorozwojowe, poprawiające kondycję fizyczną, wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. Celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Zajęcia dla tych, którzy chcą osiągnąć smuklejszą sylwetkę oraz poprawić kondycję.

 

Trener: Wioletta Pawłowska

 

 

 

Low Impact Aerobic


 Low impact aerobic – Idealny trening dla tych, którzy chcą pozostać w dobrej kondycji mimo problemów zdrowotnych czy nadwagi. Zestaw bezpiecznych ćwiczeń o średniej intensywności, w których bierze udział duża grupa mięśni, wykonywany z muzyką, poprzedzony rozgrzewką i zakończony rozciąganiem mięśni (stretchingiem). Składa się z rytmicznych ruchów, które angażują najważniejsze duże grupy mięśniowe. Ćwiczenia są raczej proste, opierają się na tak zwanej pozycji bazowej ciała, czyli lekko ugiętych kolanach i ramionach, wysuniętej do przodu miednicy oraz napiętych mięśniach pośladków i brzucha.

 

Trener: Olga Kowalczyk

 

 

 

Shape


 Trening wzmacniający i kształtujący dolne partie ciała, ze szczególnym naciskiem na brzuch oraz pośladki i uda czyli miejsca najbardziej podatne na cellulit. Zajęcia pomagają wymodelować sylwetkę, spalić tkankę tłuszczową, wysmuklić uda oraz wzmocnić brzuch. Ćwiczenia mają na celu poprawę kondycji, koordynacji ruchowej oraz wspomagają walkę z cellulitem. Cechą charakterystyczną zajęć jest wielokrotne powtarzanie ćwiczeń z umiarkowaną lub dużą intensywnością. Trening nie obciąża kręgosłupa oraz stawów.

 

Trener: Małgorzata Misztal

 

 

TBC


Total Body Conditioning, czyli modelowanie całego ciała. Jest to połączenie ćwiczeń aerobowych z ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie. Ćwiczenia te pomogą Ci uzyskać zgrabną sylwetkę i utracić zbędną tkankę tłuszczową. Na zajęciach poprawisz swoją wydolność tlenową i ogólną kondycję fizyczną.

Trener: Ewelina Mazur - Kluch

 

Dno Miednicy


Trening dna miednicy oraz mięśni głębokich, które pomagają w ustawieniu szkieletu w prawidłowy sposób. Aktywacja miednicy napręża szkielet, prostuje ciało i powoduje, że organy przestają być uciskane. Ma to pozytywny wpływ na nasze samopoczucie, a przede wszystkim działa profilaktycznie w przypadku migreny, bólów kręgosłupa czy takich schorzeń jak wysiłkowe nietrzymanie moczu.

Trener: Katarzyna Ciechan